Hurriyet.com.tr RSS Servisi
RSS servisi gün boyunca güncellenen Hurriyet.com.tr içeriğini takip etmenin pratik yollarından biridir.

RSS'in faydaları: RSS düzenli olarak güncellenen web sitelerine eklenen içeriklerden haberdar olmanızı sağlar. RSS servislerine bir RSS okuyucu kullanarak abone olabilirsiniz. Böylece, bir çok sitede yeni yayınlanan içeriği tek bir ortamdan takip etmiş olursunuz.

RSS'in kullanımı: Anasayfa'ya ek olarak, her bir kanalımız ve yazarımız için ayrı RSS adresleri sunuyoruz. Bunlardan ilgilendiklerinize üye olmak için “Kopyala” butonunu kullanarak adresi alabilir ve kullandığınız RSS okuyucu programına kayıt ettirebilirsiniz.

RSS servislerini takip etmek için kullanılan en popüler okuyucu MyYahoo'dur. Adreslerin yanındaki ilgili butonları kullanarak bu uygulamalarda kayıt işlemini direkt olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Hurriyet.com.tr ANASAYFA
Hurriyet.com.tr KANALLAR
Hurriyet.com.tr YAZARLAR
Hurriyet EKLER
Kullanım Şartları
RSS servisi RSS okuyucu veya ticari olmayan websitelerinde kişisel kullanım amacıyla sağlanmaktadır. Ticari amaçlarla kullanılamaz. Hürriyet içeriği websitenizde kullanıldığında kaynağın hurriyet.com.tr olduğunu belirtmeniz gerekmektedir. Hürriyet bu içeriğin sunulma şeklini değiştirmenizi veya kaldırmanızı talep ederse bu talebe uymakla yükümlü olursunuz.